Wyniki Okręgu Tarnów 2011r.
Współzawodnictwo Tradycyjne Okręg 2011
L.p. Nazwisko Hodowcy Oddział pkt. GMP pkt za 5 lat Tytuł
1 Rzepka Marek Tarnów-Mościce 4 454,43 33 MISTRZ OKRĘGU
2 Stanuch Piotr Wojnicz 4 423,55 32 I V-CE MISTRZ
3 Rzepka Marcin Tarnów-Mościce 4 410,53 31 II V-CE MISTRZ
4 Kozioł Krzysztof Tarnów-Mościce 4 395,71 30 1 przodownik
5 Sądowicz Stanisław Tarnów  4 337,13 29 2 przodownik
6 Wołek Andrzej  Brzesko 4 336,98 28 3 przodownik
7 Gurgul Kazimierz Brzesko 4 327,04 27 4 przodownik
8 Toporkiewicz Tomasz Wojnicz 4 301,62 26 5 przodownik
9 Migdał Krzysztof Wojnicz 4 300,79 25 6 przodownik
10 Szuba Janusz i Zbigniew Tarnów 4 256,86 24 7 przodownik
11 Sułek Marek Wojnicz 4 231,76 23 8 przodownik
12 Kuśnierz Tomasz Brzesko 4 227,55 22 9 przodownik
13 Cieślikowski Jan Tarnów-Mościce 4 170,88 21 10 przodownik
14 Warchoł Zdzisław Tarnów-Mościce 4 164,28 20 11 przodownik
15 Najdała Krzysztof Tarnów-Mościce 4 155,93 19 12 przodownik
16 Szatkowski Józef Brzesko 4 153,57 18 13 przodownik
17 Drużkowski Krzysztof Tarnów-Mościce 4 140,51 17 14 przodownik
18 Rogóż Roman Dąbrowa Tarnowska 4 130,84 16 15 przodownik
19 Biedroń Mariusz Wojnicz 4 120,45 15 16 przodownik
20 Pacyna Józef Brzesko 4 119,94 14 17 przodownik
21 Hołda Krzysztof Tarnów 4 102,06 13 18 przodownik
22 Cetera Piotr Tarnów-Mościce 4 076,17 12 19 przodownik
23 Porębski Stanisław Brzesko 4 075,91 11 20 przodownik
24 Synowiec Jacek Tarnów-Mościce 4 051,75 10 21 przodownik
25 Krzyżak Stanisław Brzesko 4 045,65 9 22 przodownik
26 Podstawski Janusz Tarnów-Mościce 4 036,22 8 23 przodownik
27 Ks. J. Słaby Ks. A. Liszka Tarnów-Mościce 3 999,27 7 24 przodownik
28 Wrona Czesław Brzesko 3 996,88 6 25 przodownik
29 Mucha Marian Brzesko 3 951,17 5 26 przodownik
30 Węgrzyn Grzegorz Brzesko 3 890,97 4 27 przodownik
31 Florek Jan Tarnów-Mościce 3 862,03 3 28 przodownik
GMP - zespoły
L.p. Nazwisko Oddział pkt tytuł
1 Rzepka Marek Tarnów-Mościce 1416,19 MISTRZ OKRĘGU
2 Stanuch Piotr  Wojnicz 1414,86 I V-CE MISTRZ
3 Rzepka Marcin Tarnów-Mościce 1409,09 II V-CE MISTRZ
4 Gurgul Kazimierz Brzesko 1401,28 1 przodownik
5 Toporkiewicz Tomasz Wojnicz 1400,08 2 przodownik
6 Warchoł Zdzisław Tarnów-Mościce 1394,29 3 przodownik
7 Kozioł Krzysztof Tarnów-Mościce 1393,55 4 przodownik
8 Sądowicz Stanisław Tarnów 1381,66 5 przodownik
9 Kuśnierz Tomasz Brzesko 1387,12 6 przodownik
10 Hołda Krzysztof Tarnów 1375,36 7 przodownik
11 Rogóż Roman Dąbrowa Tarnowska 1374,54 8 przodownik
12 Cieślikowski Jan Tarnów-Mościce 1371,96 9 przodownik
13 Synowiec Jacek Tarnów-Mościce 1371,45 10 przodownik
14 Migdał Krzysztof Wojnicz 1368,48 11 przodownik
15 Drużkowski Andrzej Tarnów-Mościce 1362,85 12 przodownik
16 Szuba Janusz i Zbigniew Tarnów 1347,23 13 przodownik
17 Biedroń Mariusz Wojnicz 1347,13 14 przodownik
18 Sobyra J. Szwedo Ł. Tarnów-Mościce 1320,96 15 przodownik
Współzawodnictwo Championów 2011
L.p. Nazwisko hodowcy Oddział IL. konk. Suma PKT Tytuł
1 Rzepka Marek  Tarnów-Mościce 80 3 729,73 MISTRZ
2 Rzepka Marcin Tarnów-Mościce 76 3 508,35 V-ce Mistrz
3 Stanuch Piotr Wojnicz 75 3 580,17 II V-ce Mistrz
4 Kozioł Krzysztof Tarnów-Mościce 67 3 013,21 1 przodownik
5 Gurgul Kazimierz Brzesko 67 3 005,16 2 przodownik
6 Warchoł Zdzisław Tarnów-Mościce 66 2 916,92 3 przodownik
7 Toporkiewicz Tomasz Wojnicz 65 3 034,44 4 przodownik
8 Sądowicz Stanisław  Tarnów 64 3 088,88 5 przodownik
9 Kuśnierz Tomasz Brzesko 63 3 103,63 6 przodownik
10 Hołda Krzysztof Tarnów 62 2 745,71 7 przodownik
11 Krzyżak Stanisław Brzesko 58 2 400,48 8 przodownik
Super mistrzostwo za 5 lat Okręg Tarnów 2011
Nazwisko Hodowcy 2007 2008 2009 2010 2011 Za 5 lat Tytuł
1 Kozioł Krzysztof 32 33 32 21 30 148 Mistrz
2 Cieślikowski Jan 33 30 21 19 21 124 I V-ce Mistrz
3 Stanuch Piotr 17 21 28 22 32 120 II V-ce Mistrz
4 Biedroń Mariusz 12 26 10 32 15 95 1 przodownik
5 Sądowicz Stanisław 23 5 15 20 29 92 2 przodowik
6 Gurgul Kazimierz 13 7 25 15 27 87 3 przodownik
7 Mucha Marian 31 20 22 8 5 86 4 przodownik
Kategoria A - zespoły
L.p. Nazwisko oddział konk coef
1 Kozioł  Krzysztof Tarnów-Mościce 20 202,45 Mistrz
2 Sobyra J. Szwedo Ł. Tarnów-Mościce 20 225,91 I V-ce Mistrz
3 Rzepka Marek Tarnów-Mościce 20 276,71 II V-ce Mistrz
4 Hołda Krzysztof Tarnów  20 478,44 1 przodownik
5 Toporkiewicz Tomasz Wojnicz 20 493,82 2 przodownik
6 Garncarz Andrzej-Mariusz Dąbrowa Tarnowska 20 514,01 3 przodownik
7 Migdał Krzysztof Wojnicz 20 518,82 4 przodownik
8 Cieślikowski Jan Tarnów-Mościce 20 541,50 5 przodownik
9 Cetera Piotr Tarnów-Mościce 20 591,46 6 przodownik
10 Rzepka Marcin Tarnów-Mościce 20 612,55 7 przodownik
11 Stanuch Piotr Wojnicz 20 623,68 8 przodownik
12 Rogóż Roman Dąbrowa Tarnowska 20 654,46 9 przodownik
13 Florek Jan Tarnów-Mościce 20 670,05 10 przodownik
14 Iwaniec Daniel Dąbrowa Tarnowska 20 695,56 11 przodownik
15 Drużkowski Andrzej Tarnów-Mościce 20 702,18 12 przodownik
16 Sułek Marek Wojnicz 20 805,08 13 przodownik
17 Krzyżak Stanisław Brzesko 20 894,79 14 przodownik
18 Warchoł Zdzisław Tarnów-Mościce 20 995,27 15 przodownik
Kategoria B - zespoły
L.p. Nazwisko oddzial konk coef
1 Garncarz Andrzej-Mariusz Dąbrowa Tarnowska 16 132,35 Mistrz
2 Rzepka Marcin Tarnów- Mościce 16 143,26 I V-ce Mistrz
3 Rzepka Marek Tarnów- Mościce 16 203,30 II V-ce Mistrz
4 Stanuch Piotr Wojnicz 16 222,71 1 przodownik
5 Biedroń Mariusz Wojnicz 16 225,71 2 przodownik
6 Mucha Marian Brzesko 16 229,06 3 przodownik
7 Gurgul Kazimierz Brzesko 16 265,68 4 przodownik
8 Kozioł Krzysztof Tarnów- Mościce 16 286,19 5 przodownik
9 Wołek Andrzej Brzesko 16 296,59 6 przodownik
10 Warchoł Zdzisław Tarnów- Mościce 16 311,34 7 przodownik
11 Kuśnierz Tomasz Brzesko 16 330,69 8 przodownik
12 Hołda Krzysztof Tarnów 16 386,32 9 przodownik
13 Toporkiewicz Tomasz Wojnicz 16 392,66 10 przodownik
14 Ks. J. Słaby, Ks. A. Liszka Tarnów- Mościce 16 397,61 11 przodownik
15 Migdał Krzysztof Wojnicz 16 475,52 12 przodownik
16 Cieslikowski Jan Tarnów- Mościce 16 505,02 13 przodownik
17 Sobyra J. Szwedo Ł. Tarnów- Mościce 16 549,09 14 przodownik
18 Druzkowski Andrzej Tarnów- Mościce 16 605,81 15 przodownik
Kategoria C - zespoły
L.p. Nazwisko oddzial konk coef
1 Rzepka Marek Tarnów- Mościce 9 91,66 Mistrz
2 Warchoł Zdzisław Tarnów- Mościce 9 113,35 I V-ce Mistrz
3 Kuśnierz Tomasz Brzesko 9 119,17 II V-ce Mistrz
4 Toporkiewicz Tomasz Wojnicz 9 137,75 1 przodownik
5 Rogóż Roman Dabrowa Tarnowska 9 244,02 2 przodownik
6 Mrzygłód Kazimierz Wojnicz 9 253,38 3 przodownik
7 Rzepka Marcin Tarnów- Mościce 9 254,45 4 przodownik
8 Stanuch Piotr Wojnicz 9 291,60 5 przodownik
9 Iwaniec Daniel Dabrowa Tarnowska 9 335,50 6 przodownik
10 Garncarz Andrzej-Mariusz Dabrowa Tarnowska 9 364,38 7 przodownik
11 Kozioł Krzysztof Tarnów- Mościce 9 420,98 8 przodownik
12 Hołda Krzysztof Tarnów  9 515,82 9 przodownik
13 Sułek Marek Wojnicz 9 538,40 10 przodownik
14 Cieslikowski Jan Tarnów- Mościce 9 555,68 11 przodownik
15 Druzkowski Andrzej Tarnów- Mościce 9 609,39 12 przodownik
16 Migdał Krzysztof Wojnicz 9 647,88 13 przodownik
17 Biedroń Mariusz Wojnicz 9 874,99 14 przodownik
Kategoria M - zespoły
L.p. Nazwisko oddzial konk coef
1 Stanuch Piotr Wojnicz 6 53,98 Mistrz
2 Gurgul Kazimierz Brzesko 6 89,97 I V-ce Mistrz
3 Kobyłecki Władysław Brzesko 6 92,55 II V-ce Mistrz
4 Synowiec Jacek Tarnów-Mościce 6 122,42 1 przodownik
5 Kornaś Leszek Brzesko 6 125,31 2 przodownik
6 Gala Sylwester Brzesko 6 153,80 3 przodownik
7 Kozioł Krzysztof Tarnów-Mościce 6 161,84 4 przodownik
8 Biedroń Mariusz Wojnicz 6 169,78 5 przodownik
9 Migdał Krzysztof Wojnicz 6 175,91 6 przodownik
10 Sądowicz Stanisław Tarnów 6 179,33 7 przodownik
11 Węgrzyn Grzegorz Brzesko 6 184,62 8 przodownik
12 Rzepka Marek Tarnów-Mościce 6 194,97 9 przodownik
13 Padło Piotr Dabrowa Tarnowska 6 207,94 10 przodownik
14 Hołda Krzysztof Tarnów 9 221,88 11 przodownik
15 Pacyna Józef  Brzesko 9 225,03 12 przodownik
16 Porębski Stanisław Brzesko 9 241,02 13 przodownik
17 Cieslikowski Jan Tarnów-Mościce 9 272,23 14 przodownik
18 Sułek Marek Wojnicz 9 334,95 15 przodownik
Lotniki Kat. A
L.P. Nazwisko hodowcy Nr gołębia coef Tytuł
1 Kozioł Krzysztof PL-0316-06-10529 14,37 1 lotnik Okręgu Kat.A
2 Sobyra J. Szwedo Ł.  PL-0317-10-1060 28,71 2 lotnik Okręgu Kat.A
3 Rzepka Marek PL-0317-08-3522 39,21 3 lotnik Okręgu Kat.A
4 Kozioł Krzysztof PL-0316-06-10567 40,08 4 lotnik Okręgu Kat.A
5 Garncarz Andrzej-Mariusz PL-0317-07-10070 44,46 5 lotnik Okręgu Kat.A
6 Iwaniec Daniel PL-0438-09-9378 44,73 6 lotnik Okręgu Kat.A
7 Hołda Krzysztof PL-0317-08-7439 47,59 7 lotnik Okręgu Kat.A
8 Stanuch Piotr PL-0318-08-1273 52,38 8 lotnik Okręgu Kat.A
9 Kozioł Krzysztof PL-0316-09-2002 54,18 9 lotnik Okręgu Kat.A
10 Rzepka Marcin PL-0317-07-7485 54,92 10 lotnik Okręgu Kat.A
Lotniki Kat. B
L.P. Nazwisko hodowcy Nr gołębia coef Tytuł
1 Biedroń Mariusz PL-0318-09-8021 11,84 1 lotnik Okręgu Kat.B
2 Hołda Krzysztof PL-0317-07-12199 12,73 2 lotnik Okręgu Kat.B
3 Mucha Marian PL-0314-09-835 12,83 3 lotnik Okręgu Kat.B
4 Rzepka Marcin PL-0317-08-4347 15,61 4 lotnik Okręgu Kat.B
5 Garncarz Andrzej-Mariusz PL-0316-07-10015 20,49 5 lotnik Okręgu Kat.B
6 Stanuch Piotr PL-0318-10-3658 31,90 6 lotnik Okręgu Kat.B
7 Warchoł Zdzisław Pl-0316-07-2401 32,20 7 lotnik Okręgu Kat.B
8 Rzepka Marek PL-0317-09-1918 32,53 8 lotnik Okręgu Kat.B
9 Rzepka Marek PL-0396-07-1083 39,78 9 lotnik Okręgu Kat.B
10 Rzepka Marcin PL-0317-10-14037 41,17 10 lotnik Okręgu Kat. B
Lotniki Kat. C
L.P. Nazwisko hodowcy Nr gołębia coef Tytuł
1 Warchoł Zdzisław  PL-0316-07-2410 8,39 1 lotnik Okręgu Kat.C
2 Gurgul Kazimierz PL-0314-08-5 14,11 2 lotnik Okręgu Kat.C
3 Kuśnierz Tomasz Belg-08-6035366 21,08 3 lotnik Okręgu Kat.C
4 Rzepka Marek PL-0317-09-2113 21,97 4 lotnik Okręgu Kat.C
5 Rzepka Marek Pl-0317-08-3552 22,42 5 lotnik Okręgu Kat.C
6 Mrzygłód Kazimierz PL-0318-09-6333 22,99 6 lotnik Okręgu Kat.C
7 Rzepka Marcin PL-0317-08-4279 30,44 7 lotnik Okręgu Kat.C
8 Toporkiewicz Tomasz PL-0318-08-1402 43,54 8 lotnik Okręgu Kat.C
9 Kuśnierz Tomasz PL-0314-10-7608 48,81 9 lotnik Okręgu Kat.C
10 Toporkiewicz Tomasz PL-0318-09-8262 49,78 10 lotnik Okręgu Kat.C
Lotniki Kat. M
L.P. Nazwisko hodowcy Nr gołębia coef Tytuł
1 Synowiec Jacek  PL-0316-09-6606 6,56 1 lotnik Okręgu Kat.M
2 Rzepka Marek  PL-0317-08-3522 11,63 2 lotnik Okręgu Kat.M
3 Gurgul Kazimierz PL-0314-09-665 12,16 3 lotnik Okręgu Kat.M
4 Stanuch Piotr PL-0318-08-1208 12,74 4 lotnik Okręgu Kat.M
5 Migdał Krzysztof PL-0318-09-3393 13,65 5 lotnik Okręgu Kat.M
6 Iwaniec Daniel PL-0438-09-9390 14,81 6 lotnik Okręgu Kat.M
7 Sądowicz Stanisław PL-0317-08-11628 16,88 7 lotnik Okręgu Kat.M
8 Kornaś Leszek PL-0314-09-2424 17,40 8 lotnik Okręgu Kat.M
9 Toporkiewicz Tomasz PL-0318-09-8213 18,45 9 lotnik Okręgu Kat.M
10 Grodny Zefir PL-0316-06-11745 18,86 10 lotnik Okręgu Kat.M
Lotniki Tradycyjne Okręg 2011
L.p Nazwisko Hodowcy konk. Pkt. GMP Nr. Gołębia Tytuł
1 Rzepka Marek 13 672,43 PL-0317-08-3344 1 Lotnik trad.
2 Sądowicz Stanisław 13 666,01 PL-0317-05-9181 2 Lotnik trad.
3 Rzepka Marek 13 616,01 PL-0317-08-3452 3 Lotnik trad.
4 Stanuch Piotr 13 609,38 PL-0318-08-1540 4 Lotnik trad.
5 Stanuch Piotr 12 595,63 PL-0238-06-4873 5 Lotnik trad.
6 Florek Jan 12 586,98 PL-0316-07-4018 6 Lotnik trad.
7 Kozioł Krzysztof 12 564,9 PL-0316-07-203 7 Lotnik trad.
8 Rzepka Marcin 12 514,91 Pl-0317-07-7496 8 Lotnik trad.
9 Kozioł Krzysztof 12 505,75 PL-0316-09-2002 9 Lotnik trad.
10 Rzepka Marek 12 505,33 PL-0396-08-3775 10 Lotnik trad.
Lotniki GMP
L.p. Nazwisko Hodowcy pkt. GMP Nr. Gołębia Tytuł
1 Gurgul Kazimierz 356,54 PL-0314-08-05 1 lotnik GMP
2 Stanuch Piotr 355,45 PL-0318-08-1208 2 lotnik GMP
3 Rzepka Marek 355,38 Pl-0317-08-3552 3 lotnik GMP
4 Rzepka Marcin 355,26 Pl-0317-08-4279 4 lotnik GMP
5 Rzepka Marek 354,69 PL-0317-08-3522 5 lotnik GMP
6 Rzepka Marcin 354,66 PL-0317-08-4347 6 lotnik GMP
7 Stanuch Piotr 353,93 PL-0318-08-1540 7 lotnik GMP
8 Sądowicz Stanisław 353,84 Pl-0317-05-9191 8 lotnik GMP
9 Rzepka Marek 353,64 PL-0317-09-2113 9 lotnik GMP
10 Kozioł Krzysztof 353,30 PL-0316-07-235 10 lotnik GMP
Młode 2011
Nazwisko i Imię Okręg Konk. Coef.
1 Rzepka Marcin Tarnów 15 90,42 Mistrz
2 Rzepka Marek Tarnów 15 105,00 I V-ce Mistrz
3 Węgrzyn Grzegorz Tarnów 15 234,81 II V-ce Mistrz
4 Dudek Tomasz Tarnów 15 301,06 1 przodownik
5 Więckowski Marian Tarnów 15 326,53 2 przodownik
6 Dudek Zbigniew Tarnów 15 362,79 3 przodownik
7 Migdał Krzysztof Tarnów 15 364,48 4 przodownik
8 Orczyk Adam Tarnów 15 425,38 5 przodownik
9 Hołda Krzysztof Tarnów 15 443,30 6 przodownik
10 Szepielak Tadeusz Tarnów 15 447,70 7 przodownik
11 Morąg Leszek Tarnów 15 451,59 8 przodownik
12 Pyzia Leszek Tarnów 15 464,82 9 przodownik
13 Dusza Bolesław i Jan Tarnów 15 490,62 10 przodownik
14 Sobyra J. Szwedo Ł. Tarnów 15 495,27 11 przodownik
15 Cieślikowski Jan Tarnów 15 508,14 12 przodownik
16 Kozioł Krzysztof Tarnów 15 510,57 13 przodownik
17 Kurek Kazimierz Tarnów 15 565,28 14 przodownik
18 Murczek Ryszard i Tadeusz Tarnów 15 574,88 15 przodownik
19 Szepielak Bartłomiej Tarnów-Mościce 15 602,89 16 przodownik
20 Grodny Andrzej  Brzesko 15 638,64 17 przodownik
Olimpijskie Młode 2011
Okręg Konk. Coef.
1 Migdał Krzysztof Tarnów 20 800,75 Mistrz
2 Grodny Andrzej Tarnów 20 847,68 I V-ce Mistrz
3 Stanuch Piotr Tarnów 20 1100,34 II V-ce Mistrz
4 Cieślikowski Jan  Tarnów 20 1556,33 1 przodownik
5 Mucha Marian Tarnów 20 1627,72 2 przodownik
6 Jeż Paweł Tarnów 20 1862,70 3 przodownik
7 Krzyżak Stanisław Tarnów 20 1998,95 4 przodownik